Łóżka tapicerowane 200/200 – najwyższy komfort wypoczynku

W większości sklepów meblarskich łóżka tapicerowane o wymiarach 200 x 200 cm zwykle nie są dostępne. U nas jest inaczej, ponieważ stawiamy na rozwiązania optymalne dla naszych Klientów i zgodne z ich oczekiwaniami. Łóżko 200/200 centymetrów to rozwiązanie optymalne dla dużych sypialni, których właściciele stawiają na wyjątkowo komfortowy wypoczynek.

Specyfikacja konstrukcji – najważniejsze cechy

Wszystkie łóżka tapicerowane 200/200 centymetrów które są dostępne w naszej ofercie, wyróżniają się – na tle innych, mniejszych łóżek – specyficzną i oryginalną konstrukcją. Często w wersji standardowej nie posiadają one dodatkowych pojemników na pościel, co z racji masy ramy i stelaża jest raczej oczywiste. Nie oznacza to jednak, że konstrukcje dostępne w naszym asortymencie nie posiadają takich dodatkowych schowków.

Można je nabyć wybierając np. wersję premium oferowanych przez nas łóżek. Posiada ona metalowy stelaż, który charakteryzuje się wytrzymałą strukturą i stabilizuje konstrukcję łóżka. Dzięki zaimplementowanym siłownikom gazowym. podnosi się ją znacznie łatwiej, co ma ogromne znaczenie w kontekście ich relatywnie dużej masy. Warto też zaznaczyć, że w wersji premium pojemniki na pościel są dostępne i to zarówno w odmianie jedno, jak i dwukomorowej. Jednym słowem, te istotne różnice konstrukcyjne nie tylko wpływają na strukturę łóżka, ale przede wszystkim na jego trwałość i ergonomiczność.

Łóżko tapicerowane a aranżacja wnętrza

W naszej ofercie łóżek o wymiarach 200 x 200 centymetrów dominują rozwiązania utrzymane w jasnej i ciemnej kolorystyce. W tej pierwszej grupie produktów mamy do czynienia przede wszystkim z meblami białymi i kremowymi, które doskonale sprawdzają się w przypadku jasnych i intensywnie oświetlonych pomieszczeń. Biel, połączona z miękkością wykończenia i gładkością faktury daje przepiękny efekt kolorystyczny i aranżacyjny, podkreślający delikatność wystroju wnętrza i jego specyficzny, przytulny charakter.

Nieco inaczej wygląda sprawa z łóżkami utrzymanymi w ciemnej, bądź mieszanej kolorystyce. Meble te sprawdzą się zwłaszcza w klasycznych wnętrzach, w których stawia się na jakość detali i dekoracji. Ciekawą propozycją są np. łóżka do sypialni 200/200 utrzymane w mieszanej kolorystyce, które składają się z klasycznego, czarnego (bądź ciemnobrązowego) oparcia i jasnej ramy, bądź też białego materaca. Takie połączenie jest niezwykle ciekawe od strony kolorystycznej i pozwala zachować równowagę między bielą a czernią.

Materiał wykonania – klucz do jakości naszych mebli

Żadne nasze łóżko tapicerowane 200/200 nie spełniałoby swej wyjątkowej, dekoracyjnej roli, gdyby nie materiały, z których zostało ono wykonane. Na szczególną uwagę zasługuje tu materiał zewnętrzny, który wyróżnia się niebywałą delikatnością faktury i gładkością. To jednak nie wszystko. Dzięki wypełnieniu w postaci charakterystycznej pianki, nasze łóżka posiadają oryginalny i wyjątkowy design. Pikowane poszycie wprowadza do kompozycji obłe kształty, co ma wpływ na zaokrąglenie kształtu łóżka.

Oczywiście to co znajduje się na zewnątrz, może decydować wyłącznie o kwestiach estetycznych konstrukcji łóżka. Z technicznego punktu widzenia, oferowane przez nas rozwiązania są równie ciekawe, gdyż to od nich zależy bezpieczeństwo użytkownika i stabilizacja całego łóżka. Jak na duże, masywne łóżka 200/200 i półkotapczany przystało, nie brakuje tu grubych listewek o grubości sięgającej nawet kilkudziesięciu milimetrów. W przypadku wyboru rozwiązań w standardzie premium, część z nich jest zastępowana przez elementy stalowe, które składają się na ramę i stelaż łóżka.

Piękno tkwi w szczegółach

To, że oferowane przez nas łóżka tapicerowane 200/200 są wyjątkowe, jest niezaprzeczalnym faktem. Warto jednak zaznaczyć, że o jakości prezentowanych przez nas mebli decydują przede wszystkim szczegóły, które tych modelach odgrywają szczególną rolę. O jakie szczegóły chodzi? Przede wszystkim o te cechy, które mają podnieść jakość wypoczynku i bezpieczeństwo użytkownika a także o te, których zadaniem jest wzbogacenie designu łóżka.

Do pierwszej grupy zaliczamy nowoczesne sposoby łączeń listewek, ich grubość a także zastosowanie wytrzymałego budulca, który – w przeciwieństwie do rozwiązań konkurencyjnych – nie ulegnie zniszczeniu po kilku latach eksploatacji. Do drugiej grupy zaliczymy przede wszystkim detale o znaczeniu dekoracyjnym. Mowa tu zwłaszcza o specjalnych, niklowanych nóżkach, które są na wyposażeniu każdego oferowanego przez nas łóżka. Ich implementacja do całości projektu sprawia, że łóżko samo w sobie staje się prawdziwą, aranżacyjną perełką, która będzie najpiękniejszym elementem wystroju całej sypialni.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?

Na niniejszej stronie prezentujemy Państwu nasz asortyment, który składa się z różnych modeli łóżek, wzbogaconych przez szereg dekoracji. To jednak nie wszystko. Oprócz typowych mebli wypoczynkowych, chcemy Państwu przedstawić komplet dodatków, dedykowanych konkretnym rodzajom mebli. Mowa tu zwłaszcza o nocnych szafkach i wielu dekoracjach, kompatybilnych z danym modelem łóżka.

Dzięki temu, wybierając dowolne łóżko tapicerowane 200/200 z naszej oferty, mogą Państwo jednocześnie wybrać dla siebie szereg rozwiązań, które pozwolą na implementację wybranego mebla w sypialnianej aranżacji. W szczególny sposób chcielibyśmy Państwu polecić szafki do designerskiej sypialni, które dzięki swej wyjątkowości i prostocie wykonania sprawdzą się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego sposobu zaaranżowania. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania co do naszej oferty, chętnie na nie odpowiemy. Jesteśmy przekonani, że z naszych Klientów znajdzie u nas coś odpowiedniego dla siebie.

Podsumowanie

Każde łóżko tapicerowane 200/200 centymetrów jest wyjątkowe samo w sobie. Duża powierzchnia spania jest w tym przypadku jednym z kluczowych czynników, dla którego jest ono wybierane przez naszych Klientów. Zadbaliśmy o to, by nasza oferta w skład której wchodzą tego typu łóżka, była jak najbardziej dopracowana pod kątem wymiarów, specyfiki, wygody i ergonomii użytkowania.